Kinghouse.cz – vše pro váš dům a domov

PODZEMNÍ SKLEPY: Nabízíme tři druhy podzemních sklepů, ze kterých můžete vybírat. Vlastní sklep můžete mít hotový za 1 den! Je zcela reálně nutné myslet dopředu a poté, co se u novostaveb již dávno přestaly sklepy stavět, mnoho lidí pociťuje potřebu uskladnění potravin a zásob. Pandemie, karantény, nemožnost nakoupit, kde zásobu jídla nebo svých výpěstků uchovávat? Podzemní sklep je jednoduché, stabilní a levnější řešení. VÍCE INFO TADY.


NÁDRŽE NA DEŠŤOVOU VODU: Samotná podzemní nádrž na dešťovou vodu je složitější, než se na první pohled zdá. Důležitými vlastnostmi nádrže jsou trvanlivost, síla, snadnost použití, snadnost servisu, kapacita i vzhled. Pojďme si tedy říci více důležitých informací a mrknout na nabídku… TADY.


DOTACE DEŠŤOVKA: Využívání pitné vody pro činnosti jako je zalévání či splachování toalety, je neefektivní, neekonomické, neekologické a zbytečné. Řešení problému s vodou je hned několik. První, které se přímo nabízí, spočívá především v akumulaci a následném využití vody dešťové….. S dotací vám můžeme pomoci! VÍCE INFO TADY.


NÍZKOENERGETICKÉ A PASIVNÍ DOMY & NÍZKOENERGETICKÉ MODULOVÉ DOMY: Vyřešíme vám vše ohledně stavby domu od projektu pro jeho realizaci. Nabízíme i možnost skeletu jako stavebnice a další varianty bydlení. VÍCE INFO TADY.


BIOFILTRY • VODOMĚRNÉ ŠACHTY • SKLENÍKY • ČERPADLA • ZÁVLAHY….. tady


PROČ SI VYBRAT KINGHOUSE.CZ?

Jsme spolehlivým dodavatelem pro vás v regionu Českého ráje – Turnov, Jičín, Semily, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Lomnice nad Popelkou, Mnichovo Hradiště, Sobotka, Mladá Boleslav, Železný Brod, Bakov nad Jizerou, Jablonec nad Nisou …. a další místa v našem regionu. Případně kdekoliv po České republice po domluvě.

• Máme za sebou mnohaletou zkušenost s projektováním a stavbou domů.
• Spolupracujeme s kvalitními partnery.
• Snažíme se Vám dodat kompletní a profesionální služby.
• Stále se vyvíjíme, hledáme nová – jednodušší a přístupnější řešení!

Děkujeme za Vaši důvěru.