HLEDÁTE NOVÝ DOMOV, INVESTICI, WELLNESS, APARTMÁN, GLAMPING, CHATU, HOMEOFFICE NEBO KANCELÁŘ?

Tiny housy značky Mooble house na kolečkách jsou dostupné do pár týdnů (www.stylovytinyhouse.cz)

Minimalismus je již několik let módní vlna a stále oblíbenější volba, která má smysl. Nejde jen o to nehromadit zbytečné věci, žít volněji, ale také nebýt „v systému“ – tedy nemuset tolik vydělávat a celý život věnovat práci kvůli splácení dluhů, a místo toho dobře žít a raději „hromadit“ zážitky. Minimalismus se nedotýká jen zmiňovaných věcí, ale také samotného bydlení. Protože bydlet minimalisticky je svoboda, styl a bezpochyby dokonalá krása. Jaké minimalistické bydlení ale zvolit? Kromě malých modulových domů je tu novinka, která vás uchvátí. Malý mobilní tiny house – domek, který může být novou kapitolou vašeho života.

WEBOVÉ STRÁNKY jen pro Tiny Housy S INFORMACEMI A CENAMI NAJDETE TADY

Tiny housy značky Mooble house, které nově nabízí firma Kinghouse jako generální zástupce pro Českou republiku, slibují volnost ruku v ruce s komfortem plně vybaveného domova. Chytrý a mobilní dům na kolečkách, který v sobě spojuje efektivitu, svobodu a pohodlí. A je důkazem, že ke spokojenému životu stačí málo. V kompaktním provedení získáte opravdu vše, co vy i vaši blízcí potřebujete.

Pevná konstrukce, moderní vybavení a pohodlí. A svoboda na kolech, která vám umožní vytvořit si domov, kdekoli budete chtít. Totiž, náš tiny house je navíc řádně registrované vozidlo s registrační značkou. Domky splňují všechny standardy kvality i pro dlouhé cesty a zároveň mají stabilní konstrukci pro každodenní provoz. Můžete je tak převážet, nebo umístit na pozemek stabilně a komfortně bydlet.
Díky silným izolačním schopnostem jsou tyto tiny housy obyvatelné po celý rok. V závislosti na zvoleném zařízení můžete fungovat v městské energetické síti nebo být soběstační.

Vzhledem k prostornosti domku se do něj pohodlně vejde dvojice i rodina. U větších modelů až pětičlenná domácnost. Tiny House je mobilní dům plné velikosti s fasádou. To platí i pro použité stavební materiály. Při jeho stavbě se používají stejné postupy jako při stavbě klasické moderní dřevostavby. V praxi to znamená, že malý domek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které mají nejen mechanickou odolnost, ale také vynikající tepelně izolační vlastnosti.

DALŠÍ INFO NAJDETE TAKÉ TADY

WEBOVÉ STRÁNKY POUZE PRO TINY HOUSE NA KOLEČKÁCH S FOTOGALERIÍ A INFORMACEMI TADY

Tyto tiny housy jsou skvělou volbou nejen pro bydlení, ale i pro investici – na pronájem, glamping, chatu, apartmán, wellness, uložení finančních prostředků, popřípadě jako home office a nebo klasická kancelář, kde uvítáte své zákazníky. Dokonce za nimi můžete i přijet. Možné je tedy využít tiny house od Kinghouse jako zázemí pro firmy, na výstavy, různé akce, místo setkávání… fantazii a využití se meze nekladou.

Pro více informací a možnost osobní prohlídky nás kontaktujte
Kinghouse • Sedmihorky u Turnova • www.kinghouse.cz •  info@kinghouse.cz •

774 709 588

DALŠÍ INFO NAJDETE TAKÉ TADY