Jsme generální zástupci pro Českou republiku pro tiny housy značky Mooble house

Tiny housy značky Mooble house, které nově nabízíme v našem portfoliu domů a jsme generálním zástupcem pro

tuto značku v ČR, slibují volnost ruku v ruce s komfortem plně vybaveného domova.
Chytrý a mobilní dům na kolečkách, který v sobě spojuje efektivitu, svobodu a pohodlí. A je důkazem, že ke spokojenému životu stačí málo. V kompaktním provedení získáte opravdu vše, co vy i vaši blízcí potřebujete.

Pevná konstrukce, moderní vybavení a pohodlí. A svoboda na kolech, která vám umožní vytvořit si domov, kdekoli budete chtít. Totiž, náš tiny house je navíc řádně registrované vozidlo s registrační značkou. Domky splňují všechny standardy kvality i pro dlouhé cesty a zároveň mají stabilní konstrukci pro každodenní provoz. Můžete je tak převážet, nebo umístit na pozemek stabilně a komfortně bydlet.

Díky silným izolačním schopnostem jsou tyto tiny housy obyvatelné po celý rok. V závislosti na zvoleném zařízení můžete fungovat v městské energetické síti nebo být soběstační.

Vzhledem k prostornosti domku se do něj pohodlně vejde dvojice i rodina. U větších modelů až pětičlenná domácnost. Tiny House je mobilní dům plné velikosti s fasádou. To platí i pro použité stavební materiály. Při jeho stavbě se používají stejné postupy jako při stavbě klasické moderní dřevostavby. V praxi to znamená, že malý domek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které mají nejen mechanickou odolnost, ale také vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Tyto tiny housy jsou skvělou volbou nejen pro bydlení, ale i pro investici – na pronájem, glamping, chatu, apartmán, wellness, uložení finančních prostředků, popřípadě jako home office a nebo klasická kancelář, kde uvítáte své zákazníky. Dokonce za nimi můžete i přijet. Možné je tedy využít tiny house od Kinghouse jako zázemí pro firmy, na výstavy, různé akce, místo setkávání… fantazii a využití se meze nekladou.

Pro více informací a možnost osobní prohlídky nás kontaktujte TADY
Kinghouse • Sedmihorky u Turnova • www.kinghouse.cz •
 info@kinghouse.cz • 774 709 588