SAUNA DOMA? A PROČ NE?

S věčným lockdown omezováním a různými příkazy stále více lidí přichází o možnost navštěvovat veřejné sauny. Pokud v regionu nemáte možnost využít privátní saunu či privátní wellness studio, kde máte soukromí a prostor jen pro sebe, pak možná patříte mezi ty, kteří si radost ze saunování už dlouho odpírají. Pokud vám takový relax chybí, rozhodně existuje řešení. Domácí sauna, pokud máte místo, můžete mít i celé domácí wellness.

Domácí sauna má hned několik výhod.
První  a největší je, že nemusíte řešit omezení, zavírání či přítomnost cizích lidí a saunujete se kdykoliv máte chuť a čas. Další výhody jsou, že se sauna o velikosti šatní skříně vejde do vašeho domova, aniž byste museli mít speciální wellness místnost (často se využívá umístění v ložnici), navíc ji pohodlně a za pár chvil složí dva lidé.
Připojí se pouze do běžné zásuvky a spotřebou energie odpovídá rychlovarné konvici. Vybrat si můžete z infrasauny (která se oproti klasické sauně rychle nahřívá, během pár minut tak můžete příjemně odpočívat) nebo finské sauny.
Pořizovací náklady obou typů saun jsou velmi příznivé a dosáhne na ně v podstatě každý. Vybírat navíc můžete různé velikosti a vzhled.

Mezi přínosy saunování patří podpora imunity, snížení stresu, detoxikace, podporuje správnou funkci srdce a snížení vysokého tlaku, příznivě působí na naši pokožku (omezuje stárnutí, odplavuje toxiny, pomáhá eliminovat ekzémy, lupénku a také celulitidu a další…), pomáhá při bolesti svalů, zad, ulevuje od artritidy a velmi efektivně podporuje duševní zdraví. Věřte tomu, že pokud si saunu pořídíte, stane se vaším úžasným pravidelným rituálem během celého roku a dodá vám kromě relaxu i energii do dalších dní.

Vybírat můžete z různých velikostí i designů. Saunování navíc lze umocnit wellness doplňky a vychytávkami. To vše a za skvělé ceny najdete na TADY